Sosyal Medya

Reklam Vadisi, Konya En İyi Dijital Ajans, Konya En İyi Sosyal Medya Ajansı, Konya En İyi Web Tasarım, Konya En İyi E Ticaret, Konya En İyi Seo, Konya En İyi Adwords

Günümüzün en popüler alanı sosyal medya mecralarında firmanızın görüntülenmesi için iki yöntem bulunmaktadır. Birinci yöntem etkili içerik üreterek bu içerikle ilgilenen organik takipçiler sayesinde direkt hedef kitlenize ulaşabilirsiniz. İkinci yöntem ise içerik üretemeyen firmalar için sponsorlu dediğimiz paralı reklam sistemi devreye girer. Bu sistem kredi kartıyla yapacağınız ön ödeme sayesinde bütçenize göre belirleyeceğiniz ilgili hedef kitlenize ulaşma imkanı vermektedir.

Sosyal Medya Reklamları

Facebook, Instagram ve Youtube Reklamları
Milyarlarca kullanıcı sayısı ile dünyanın en büyük sanal platformlarına sahip olan sosyal medya platformlarının başında gelen Facebook, Instagram ve Youtube mecraları tartışmasız en etkili mecralar haline geldi. Bireysel kullanıcılardan tutun da sağladığı kolaylıklar ile küçük / büyük tüm işletmelere kapılarını açan sosyal medya platformları etkileşim konusunda da en fazla avantajı sağlayan platform olmuştur.

Facebook Reklamları

1.3 milyardan fazla kullanıcı sayısı ile dünyanın en büyük 2. ülkesi olarak adlandırılan Facebook, büyüklüğü tartışılmayan nadir platformlardan biridir.

Kolay Hedef Kitle Belirleme

Facebook reklamları ile demografik hedeflemeler yaparak tam aradığınız müşterilere çok rahat ulaşabilirsiniz.

En Yaygın Kullanıcı Kitlesi

Türkiye, yaklaşık 40 Milyon kullanıcı ile Dünya çapında en fazla Facebook kullanıcısına sahip Ülkeler arasında yer alıyor. Herkesin yer aldığı bu mecrada, markanızı tanıtıyor ve yeni müşteriler edinmenize destek oluyoruz. Bu sayede Facebook Reklam ile hedef kitlelerinize kolayca ulaşabilirsiniz .

Raporlama

Raporlama hizmetlerimiz ile tüm istatisliklerinizi kolayca ve şeffaf bir şekilde gösteriyoruz. Bütün bu hizmetlerimizi minimum maliyet , maksimum verimlilik anlayışı içerisinde gerçekleştiriyoruz.

Bireysel kullanıcılarla birlikte tüm işletmelerin kullandığı Facebook, etkileşim konusunda da en fazla avantajı sağlayan platform olmuştur.

Facebook Mobil Reklamları

Mobil cihazlarda haber kaynağı olarak facebook reklamları verebilirsiniz. Cihaz, operatör ve diğer facebookta geçerli hedeflemeleride kullanabilirsiniz.

Facebook Sağ Sütun Reklamları

Facebook Sağ Sütun Reklamları, sağ alanda yer alan bu reklam bölümlerinde çıkmak için bir adet reklam başlığı, reklam gövde metni ve bir adet ürün yada hizmet görselinizin olması yeterlidir. Facebook sponsorlu reklam alanlarında kullanıcı hedeflemesi yapabilmekteyiz bu hedefleme sayesinde reklamlarınızın gösterileceği hedef kitleyi, kullanıcıları belirleyebiliyorsunuz.

Facebook Remarketing

Daha önce web sitenizi ziyaret etmiş fakat alışverişini tamamlamamış ziyaretçilere Facebook’ta reklamlarınızın gösterilmesini sağlar.Böylece günümüzün en popüler sosyal medya mecrası Facebook’un çekim gücünü sitenize aktarmış olursunuz. Nihayetinde Facebook Retargeting kullanan firmaların dönüşümlerinde %170’lik bir artış gözlemlenmiştir.

Instagram Reklamları

Instagram reklamları, Facebook bünyesinde yepyeni bir reklam ürünü olarak Eylül 2015’te hayatımıza girdi. Milyonlarca kullanıcının özel anlarını hikayeleriyle paylaştığı samimi ve canlı bu sosyal ortamda, Facebook’un ilgi alanı, davranış ve demografi ağırlıklı hedefleme seçeneklerinden faydalanmak mümkün olacak.

Instagram üzerinde şimdiden onlarca marka, Instagram reklamı yapmak üzere yerini aldı. Bu reklamları geniş hedefleme seçenekleriyle performanslı bir şekilde değerlendirmek ise, ayrı bir uzmanlık gerektiriyor. Sare Medya olarak Instagram reklamlarınızı sizin adınıza yönetiyor, internet sitenize veya mobil uygulamanıza kaliteli ve dönüşüme eğitimli trafik gönderilebilecek stratejiler geliştiriyoruz.

Facebook’ta olduğu gibi Instagram reklamları’da gösterim (CPM) ve tıklama (CPC) başına ödeme seçenekleri mevcut İnstagram reklamları da reklam modeli olarak kullanabileceğiniz 3 farklı seçenek var, tek resim (Photo Ads),çoklu resim (Carousel Ads) ve video reklam (Video Ads) elbette ki tüm bu reklam modellerinde şirketin en önem verdiği konuların başında gösterilen reklamların kullanıcı deneyimini olumsuz yönde etkilememesi bu anlamda hedefleme ve ilgi alanı gibi bir çok farklı algoritma kullanan instagram kullanıcılarına ilgilendikleri ürün veya hizmetin reklamları gösteriyor olacak.

Youtube Reklamları

Reklamlarınızın YouTube’daki yüz milyonlarca görüntülemeden faydalanmasını istiyorsanız yardımcı olabiliriz!

Herhangi bir reklam biçimiyle (resim, video ve metin), YouTube sitesindeki farklı yerleşimleri ve ayrıca Bilim ve Teknoloji veya Eğitim gibi belirli içerik kategorilerini hedefleyebilirsiniz. Ayrıca, YouTube sitesindeki belirli içeriği, reklamlarınızla birlikte görünmeyecek şekilde hariç tutabilirsiniz.

Neden Youtube Reklamları

YouTube reklamları ile marka bilinirliğinizi arttırabilirsiniz. Hedef kitlenize satış yapmanın yanı sıra ilgi çekici ve yararlı içerikler üreterek onlarla etkileşime geçebilirsiniz. YouTube reklamlarının esnekliği sayesinde istediğiniz frekansda hedef kitlenizle iletişim kurabilirsiniz.

Ücretlendirme

YouTube, reklam ücretlendirmesinde reklam verenlerin yanında. Reklamınızı yayınladıktan sonra son kullanıcı reklamızı ilk 5 saniye zorunlu olarak izler. 5 saniye sonrasında “Reklamı Geç” butonuna basarsa reklam ücretlendirilmez. YouTube, kullanıcının o reklam ile etkileşime geçmediğini varsayarak bir ücret talep etmez. Aynı şekilde kullanıcı, reklamı 30 sn’de kapatırsa da hiçbir ücret talep etmez. Bunlar da YouTube reklam performansını arttıran en önemli nedenlerden bir kaçı.

Gelişmiş Hedefleme Seçeneği

YouTube reklamlarının hedefleme teknolojisi ile hedef kitlenize en iyi şekilde ulaşabilirsiniz. Demografi, ilgi alanı, yaş ve cinsiyete göre bir hedefleme oluşturabilir mesajınızı son kullanıcıya iletebilirsiniz. Örneğin bu hedefleme kriterleri içerisinde 18-24 yaş arasında seyahati seven kadınları hedefleyebilirsiniz.

Yeniden Pazarlama

Google Adwords’te bulunan yeniden pazarlama listelerinizi YouTube reklamlarında kullanabilirsiniz. Önceden sitenizi ziyaret etmiş kullanıcıları YouTube reklamızla hedefleyerek onlara istediğiniz mesajı iletebilirsiniz. Böylece küçük bir bütçe ile akıllı bir hedefleme yaparak YouTube reklam performansınızı da arttırmış olursunuz.

Dünyanın En Büyük Pazarı

Facebook, Instagram ve Youtube dünyadaki en geniş pazardır.

Kolay Erişim

Profesyonel ekiple en kısa sürede anında hedef kitleye erişin.

Doğru Hedefleme

Doğru analizlerle tam 12 den müşteri kitlenize ulaşabilirsiniz.

Ölçülebilir

Tüm süreçler ve gelişmeler ölçülebilir ve raporlanabilir

En Ucuz Reklam Meclaraları

Sanal Medya dediğimiz Facebook, Instagram ve Youtube platformları reklam ve pazarlama için en ekonomik ve en hızlı çözüm / sonuç alabileceğiniz reklam mecralarıdır. Bu fırsatı kaçırmayın.