Konya Dijital Reklam Ajansı, Reklam Vadisi, Konya Sosyal Medya, Konya Sosyal Medya Ajansı, Konya Dijital Ajans, Konya Dijital Reklam Ajansı, Konya Web Tasarım, Konya Web Tasarım Şirketleri

Reklam Vadisi, Konya Dijital Reklam ajansı olarak 1991 Yılında kurulmuştur. Klasik matbaa ve klasik reklam ajansı süreçlerinin tamamını çok iyi bilen birisi olarak yeniliğe açık yönümle dijital dünyaya kapı açtım ve 2008 Yılından sonra tamamen dijital reklam ajansı olarak hizmet vermeye başladım.

Türkiye’de birçok ilke imza atmış, teknolojiyi çok yakından takip ederek kullanan birisi olarak her sektörde olduğu gibi uzmanlaşmanın öne çıktığına şahit olduk. Ve dijital reklam ajansı olarak uzmanlaşmaya karar verdik. Yaptığımız işi en iyi yapabilmek için tüm gayretimizi dijital dünyaya verdik ve bu alanda ihtiyaç duyan müşterilerimize komple dijital ajans hizmeti sunuyoruz.

Dijital Reklam Ajansı nedir, ne iş yapar diye soranlara kısaca şu bir paragrafla açıklayabilirim.

Konya Dijital Reklam Ajansı olarak basılı işlerin dışındaki tüm görsel tasarım ve tanıtım işlerini yapıyoruz. Klasik ajanstan tek farkımız yaptığımız işleri matbaaya değilde internet ortamında yayınlıyoruz.

Konya’da profesyonel dijital reklam ajansı arayanlar için kapımız her zaman için onlara açıktır. Yaptığımız işleri referanslarımızı inceleyin, bizi çalıştığımız yerlere sorun ve kararınızı o şekilde verin.

Butik tarzı çalışmayı seviyoruz. Memnun müşterilerimizin tavsiyesiyle gelen müşterilerimizi daha çok seviyoruz ve onlarla daha iyi anlaşıyoruz. Kendimizi anlatmak yerine işe odaklanıyoruz ve para pul meseleleri hep ikinci planda kalıyor. Karşılıklı güven içerisinde firmanın, markanın değerini nasıl artırabiliriz, dijital dünyada reklamını nasıl yapabiliriz onlara odaklanıyoruz.

Prensibimiz: az insanla çalışıp çok kaliteli işlere imza atmak.

Reklam Vadisi / Ajans Başkanı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir