Reklam Vadisi

1991 Yılında Başlayan Reklam serüveninin uzun bir hikayesidir Reklam Vadisi markası. İlk kullandığım Macintosh Plus bilgisayarla başladı. Hatta daha öncesi var elektronik daktilo. Ondan öncesi ise klasik daktilo ile başlayan bir serüven. 1985 Yılında daktilo ile başlayan bu hikaye Türkiye’de ilklere imza atan bir adamın öyküsüdür. Türkiye’de “Reklam Uzmanı” aramasında google’da ilk sıralarda çıkan Murat Ölmez’in hikayesi. Yine Türkiye geneli “Google Uzmanı” aramasında 1. sırada çıkan aynı adamın hikayesi. İlk daktilo ile başlayan yazı içizi işlerinin grafik tasarıma dönüşmesi, daha sonra reklam ajansında Türkiye’nin en büyük ajanslarında Ajans Yöneticiliğine kadar uzanan uzun bir serüven. 1997 Yılında reklam ajanslarında çalışanların çok iyi bildiği MacWorld Türkiye Dergisinde editörlük, “Masaüstü Yayıncılık El Kitabı”nın yazarlığı gibi uzun bir hikayeyi buradan paylaşacağım. Şimdilik bu kadar.. bu sayfayı takip etmeyi unutmayın..

Murat ÖLMEZ
Reklam Vadisi / Ajans Başkanı
0532 401 74 10

Reklam Vadisi Neler Yapar?

Play Video

Dijital Reklam Ajansı

A'dan Z'ye profesyonel dijital reklam ajansı / komple ajans hizmeti almak isteyenlere profesyonel çözüm ve danışmanlık hizmeti veriyoruz.

Sosyal Medya Ajansı

Kurumsal sosyal medya ajans hizmeti almak isteyen değerli müşterilerimizin tüm sosyal mecralarda profesyonel olarak yer almasını sağlıyoruz.

Prodüksiyon Ajansı

4K ve 8K kalitesinde Video Çekimi, Fotoğraf çekimi ve Dronla dış mekan çekimi, 360 derece sanal tur çekimleri için profesyonel çözüm üretiyoruz.