Reklam Vadisi, Konya En İyi Dijital Ajans, Konya En İyi Sosyal Medya Ajansı, Konya En İyi Web Tasarım, Konya En İyi E Ticaret, Konya En İyi Seo, Konya En İyi Adwords

E-Ticaret Nedir?

Türkiye’de 1997 yılında ilk e ticaret projelerinin hayata geçirildiği günlerde herkes tarafından bilinen markaların e ticaret proje ekiplerinde çalıştım. Türkiye’nin en büyük kargo firmalarından birinin kuruluş aşamasında arge ve teknik alt yapı kurulumunda bulundum. E Ticaret konusunda tüm aşamalar konusunda tecrübe sahibi birisi olarak e ticaret yatırımı yapmak isteyen kurumsal firmalara e ticaret danışmanlığı hizmeti veriyorum.

E-Ticaret

E-ticaret sistemlerimiz web tabanlı olan otomasyon sistemleri ile donatılmış ve ürünlerinizi potansiyel müşterilerinize en iyi şekilde aktarabileceğiniz sistemlerdir. Her e-ticaret yazılımın farklı müşteri kitlesine ulaştığının farkındayız ve bununla beraber farklı ihtiyaçlarının olduğununda bilincindeyiz. İnternetteki vitrinizin hayallerinizdeki gibi olması için sizlere kullanımı kolay son derece gelişmiş ,seo omurgası oturmuş, esnek e-ticaret sistemleri sunuyoruz.Sizlerin ticaret hayatında başarılarınızın bizlerin onur ve gurur kaynağımız olduğunu yeniden belirterek ;başarılı bir e-ticaret sisteminin internet ortamındaki değişimlere ayak uydurmasını kullanıcı beklentilerine cevap vermesi ve sizleri arama motorlarında üst sıralara çıkartmasından geçtiğinin bilincinde olan Konya E Ticaret ekibi olarak sizler için esnek uyumlu ve son derece şık e-ticaret sistemleri hazırlamaktadır.

Neden e-Ticaret te Konya Web Tasarım?

Profesyonel e-ticaret çözümü

Markanız için geliştireceğimiz Dijital Pazarlama stratejilerinde Hedef Kitlenizi ve hedef kitlenizin isteklerini en iyi şekilde belirlerleyerek Alan adı, hosting, e-mail, güvenlik, yedekleme, ödeme altyapıları ve diğer birçok hizmetle beraber sizlere paket satmak yerine çözüm ortağı oluyoruz.

Kullanımı Kolay ve Entegrasyonlara Açık

E-ticaret sistemlerini kullanımı kolay navigasyonlar ile sizlere sunuyoruz.Farklı firmalarla anlaşmalarınız dogrultusunda xml entegrasyon vb süreçleri sizler için işin içinden çıkılmaz bir hal almasının onune ket vuruyoruz.

Teknik Destek ve Özel Sertifakalı Eğitimler

Güncel pazarlama stratejileri üzerine alanında ihtisas yapmış kişilerce sürekli olarak konferanslarımızda sizlerle birlikte olmaktan gurur duyuyoruz. Ayrıca Konya Web Tasarım ticket cevaplama süresi ortalama 30 dk olup en iyi desteği sunar..

Arama Motoru Optimizasyonu

Müşterilerimizin istek ve hedeflerini iyi anlayıp, onları iş ortağı gören bir anlayış ile web ortamındaki ihtiyaçlarını karşılamak için tüm enerji ve birikimimizi potansiyel müşterilerinize ulaşabilmeniz yönünde kullanıyoruz.e-Ticaret Sistemlerimizin gelişmiş bir seo omurgasına sahiptir.

Markanızı Özel E-Ticaret Tasarımları

Konya Web Tasarım e-Ticaret Sistemlerinde Logonuza ve iş yapıtğınız sektöre özel tasarımlar ile sizleri kalıpların dışına çıkartır.Yaptığımız web siteleri tüm mobil cihazlara (iPhone, iPad, Samsung v.b) ve tüm tarayıcılarda (Chrome, İExplorer, Firefox, v.b) kusursuz bir esneklik ile çalışmaktadır.

Sanal Pos Entegresi / Xml Entegrasyon / Kargo

Konya Web Tasarım e-Ticaret projelerinde kısıtlamalar yalnızca müşterilerine özgüdür.Xml Entegrasyon , Kargo Entegrasyonu , Sanal Pos Entegrasyonları için ekstra ücret talep etmez.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir